Svatební oslava

restaurace-klub-ex-jablonec-barSvatební oslava začala přibližně v 15:00 na zahradě Klubu EX a v prostorách restaurace. Po celou dobu oslav bylo zdarma k dispozici občerstvení v podobě obložených mís, výborných piv Pilsner Urquell a Kozel, kvalitního červeného i bílého vína, vybraného tvrdého alkoholu a nealkoholických nápojů.

K zábavě hrál vyhlášený svatební DJ svůj osobitý repertoár, prověřené písně ke svatební zábavě i oblíbené hity nevěsty a ženicha. Svatební DJ a moderátor svatby se krom svatebního ozvučení staral také o vyvolávání svatebního programu a svolávání svatebních hostů k zábavě. Z kapacitních důvodů proběhla večerní oslava svatby v Jablonci pouze v kruhu přibližně 150 zvaných nejbližších přátel a rodiny. Díky za následování pokynů DJ svatby i večerní pohodové ochranky a vytvoření skvělé zábavy.

Svatební oslava pokračovala velkým grilováním od 18:00 a tancem až do pozdních hodin, zábavou na baru, zahradním posezením a drobnými společenskými aktivitami pro lepší náladu, proto byl pro svatební hosty připraven odvoz svatebním řidičem k ubytování v Jablonci i Liberci zdarma po celou dobu svatebních oslav. Podívejte se na fotografie ze svatby.