Ubytování v Jablonci nad Nisou

Ubytování Jablonec přehradaUbytování v Jablonci nad Nisou pro svatební hosty, kteří nepocházejí z Jablonce, aby si mohli po ubytování Jablonec v klidu prohlédnout a užít si originální atmosféru Jablonce. Ubytování v Jablonci pro tyto hosty zajistíme zdarma.

Ubytování v Jablonci pro rodinu, přátele i kolegy u přehrady

Rodiny a rodinní přátelé svatebčanů mohou využít nabízený nocleh u rodičů nevěsty a ženicha doma u Jablonecké přehrady, ve Mšeně nad Nisou a v Maršovicích u Jablonce. Jablonečtí přátelé se mezi sebou případně, v rámci ubytovacích možností, mohou dohodnou a vzájemně se při ubytování v Jablonci podpořit. Zbylým návštěvníkům Jablonce nad Nisou rádi budoucí manželé zdarma pořídí krásné ubytování v Penzionu Jablonec u Jablonecké přehrady, s velkou zahradou i výhledem na přehradu, vzdáleného pouhých 50 metrů procházkovou chůzí od známé restaurace Klub EX v Jablonci nad Nisou, kde se koná očekávaný svatební obřad, svatební hostina, svatební raut i svatební oslava.

Legendární Jablonecká svatba proběhne opravdu jen pár kroků od ubytování v Jablonci, které je pro svatební hosty zamluveno a zařízeno. Celý Penzion Jablonec. Novomanželské ubytování bude ve společném penzionu.

Jablonecké ubytování plné zážitků Jizerských hor

Jablonec nad Nisou, nejkrásnější město pro život, nabízí mnoho přírodních i historických památek pro rodinné výlety. Pokud budete chtít v Jablonci ztrávit delší dobu (výlet, dovolená, …) individuální ubytování Jablonec poskytuje ve variantách hotel, penzion, apartmán i horská chata. Ubytování v Jablonci nad Nisou si tak můžete zvolit podle vlastních potřeb a užít si třeba sportovní pobyt v Jablonci nebo turistické výlety, které nabízejí Jizerské hory. Ubytování v Jizerských horách Jablonec přináší ideální. Klidnější cestovatelské povahy ubytované v Jablonci však spíše osloví vyhlášená Jablonecká přehrada, evropský vodní unikát uprostřed města Jablonce. Přehrada v Jablonci nad Nisou láká ubytované z Jizerských hor na své architektonické zpracování, vysokou čistotu vody i stylové stánky s občerstvením kolem Jablonecké přehrady. Fanoušci tobogánů mohou využít Bazén Jablonec nabízející akvapark s tobogány i venkovní sluneční louku s bazénem. Ubytování v Jablonci nad Nisou je radost, užijte si Jablonec naplno, dokud jste v Jablonci ubytováni.

Příjemnou zábavu ubytovaným v Jablonci nad Nisou přejí Trejbalovi.

UBYTOVACÍ TIP: Pokud plánujete netradiční dovolenou v pohodovém ubytování s příjemnou atmosférou pár kroků od vln oceánu, navštivte Trejbalovic Surf House Peniche nebo apartmán Surf House Baleal v Portugalském Peniche. Spoluzakladatelka Pavla Trejbalová, sestra ženicha, vás ráda přivítá. Přečtěte si více o UBYTOVÁNÍ V PORTUGALSKU surfařky Pavly Trejbalové.