Surf ubytování v Portugalsku

portugalsko-surf-house-balealSurf ubytování v Portugalsku ve známém Surf House Baleal u oceánu Portugalského Peniche. SurfHouse Baleal se nachází pár kroků od krásného pobřeží, které nabízí jen Portugalsko. Ubytování v Peniche pro surfaře i pro party přátel a rodiny s dětmi. Prosluněné portugalské ubytování formou SurfHouse poskytuje hostel pro surfaře v plném vybavení se společným obývacím pokojem, televizí a krásnou čistou kuchyní. K Surf House Baleal v Peniche náleží také zahrádka a terasa na společné grilování po surfování, bazén a tenisový kurt. Využít můžete služeb půčovny surfu a surfové školy pořádající často společný surfcamp v Peniche i surftrip po Portugalsku. Ubytování v Peniche splňuje moderní nároky surfových cestovatelů. Videovolání přes skype webkameru a připojení na internet obecně můžete využít v Surf House Baleal přes WiFi zdarma. Doprava z letiště v Lisabonu nebo z vinařského města Porto do surfařského Peniche může být zajištěna česky mluvícím řidičem. Parkování je u surf ubytování v Portugalsku bezplatné.

Surf ubytování Portugalském Peniche

Mezi českými surfaři oblíbené surf ubytování formou „SurfHouse“ nabízí tradiční Surf House Baleal založený českou surfařkou. Přečtěte si článek na Freeride.cz, jak zakládala svoji surfovou školu v Portugalsku.

Surf House Baleal v Portugalsku

Navštivte web vyhledávaného surf ubytování SurfHouse Baleal a sledujte také účty Surf House Baleal na FB a surfhousebaleal na IG.

Surf House Peniche v Portugalsku

Surf House Peniche –  služby surfařům v portugalském Peniche. Jedná se o dřívější značku, která nyní funguje jako Surf House Baleal. portugalsko-ubytovani-surf-peniche

Web: SurfHouse Peniche FB: Surf House Peniche

Surfování v Portugalsku

Pokračovat můžete také na česky psaný online surfařský rozcestník o SURFOVÁNÍ V PORTUGALSKU nebo na průvodce portugalským surfingem s názvem SURFING IN PORTUGAL a FB Surfing Portugal.